Elveink  |  Gy.I.K  |  Médiaajánlat  |  Kezdőlapnak  |  Honlapajánló 2017. december 11. hétfő, napja van.  

szabadban.hu webmail

 Támogatottjaink
. BOM - 2020 Bp. Olimpia
. Budapest-Bamako
. Budapest Titans
. Cseh László
. Dani Gyöngyi
. Farkas Györgyi
. F1 Racing
Exprerience
. Hungexpo
. Kis Sándor - Technosport
. Klein Dávid
. Kovács László Formula2
. Kovács Niki 600 EB
. OLIMPIA
. ParaJet-Ski

  Fogyatékkal élők
  Mindennapok
  Paralimpia
  Sportélet

  Földön - Bakancsban
  Barlangászás
  Hegy- és Sportmászás
  Túrák, séták
  Ti küldtétek
  Tippek trükkök

  Földön - Hóban - Jégen
  Curling
  Gyorskorcsolya
  Jégen (szabadidő)
  Jégkorong
  Jégvitorlás
  Műkorcsolya és Jégtánc
  
  Sífutás
  Síugrás
  Snowboard
  Szánkó és Bobsport
  Tippek-trükkök
  Ti küldtétek

  Földön - Kétkerék
  Gyorsasági motorsport
  Enduro és más motorsport
  Motorokról
  Motoros rendezvények
  Quad
  Ti küldtétek
  Tippek-trükkök

  BMX
  Kerékpárok
  Kerékpáros rendezvények
  Mountainbike
  Országúti kerékpársport
  Ti küldtétek
  Tippek-trükkök

  Földön - Négykerék
  3,2,1.GO!
  Autó különlegességek
  Autós programok
  Forma1
  Gokart
  Gyorsasági autósport
  Oldtimer és programok
  Rally és egyéb autósport
  Terepjáró
  Terep-Rallye
  Ti küldtétek
  Tippek-trükkök

  Földön - Sportok még
  Asztalitenisz
  Atlétika-Torna
  Boksz
  Budo
  Duatlon - Triatlon
  Egyéb sportok
  Extrém
  Fegyveres sportok
  Futás aszfalton
  Futás terepen
  Futball-Futsal
  Golf
  Golyós sportok
  Háromtusa-Öttusa
  Kézilabda
  Kosárlabda
  Más labdasportok
  Mozgás
  Röplabda
  Sportkülönlegességek
  Sportpolitika
  Sportvilág
  Squash
  Tenisz
  Tollaslabda
  Ti küldtétek
  Tippek-trükkök

  Földön - Vitalitás
  Aerobic
  Egészség
  Erőnlét
  Fitness
  Táncsport
  Táplálkozás
  Ti küldtétek
  Tippek-trükkök

  Levegőben
  Ejtőernyő
  Hőlégballon
  Kisrepülők
  Sárkányrepülés
  Siklóernyő
  Vitorlázó repülés
  Ti küldtétek
  Tippek-trükkök

  Vízben
  Búvárkodás
  Csónak és vizitúrák
  Csónak, Kajak-Kenu
  Hajó, Yacht, Motorcsónak
  Horgászsport
  Jet-Ski
  Kite-Surf
  Motorcsónaksport
  Műugrás - Toronyugrás
  Rafting és vadvízi sportok
  Surf
  Úszás-Szinkronúszás
  Vitorlázás
  Vizilabda
  Vizisí és Wakeboard
  Ti küldtétek
  Tippek-trükkök

  Kedvenceink - Állatsportok
  Halak
  Kutyák
  Lovak
  Madarak
  Minden más
  Ti küldtétek
  Tippek-trükkök

  Sporttal kapcsolatban
  Dopping
  Kultúra
  Létesítmények
  Navigáció - GPS
  Rólunk
  Sportkultúra
  Támogatjuk
  Partnereink

 
Cikk beküldése    |    Boltkatalógus    |    Fórum    |    Piactér     |    Sportfotók    |    Sportvideók    |    Humoros videók    |    Humor    |    Rólunk



 
 
Magyar éremeső a poreci EB-n
2012-06-18 12:48:44
Kategória: Tollaslabda


Magyar éremeső a poreci gyorstollaslabda EB-n

 

Rendkívül erős nemzetközi mezőnyben, versenyzőink 14 kategóriában,

4 aranyéremmel, összesen 16 magyar dobogós helyezést szerezve tértek haza a Horvátországban  június 15-16-án zajlott 3. ISBO Speedminton Gyorstollaslabda Európa-Bajnokságról.

 

Férfi nyílt kategória

 

1. Per Hjalmarson (SWE)

2. Mattias Aronsson (SWE)

3-4. Daniel Gossen (GER)

3-4. Aleksandar Matanovic (SRB)

 

Női nyílt kategória

 

1. Jasmina Keber (SLO)

2. Darnyik Ágnes (HUN)

3-4. Jennifer Greune (GER)

3-4. Rebecca Nielsen (SWE)

 

40+ férfi szenior

 

1. Ulrich Burkhardt (GER)

2. Rácz László (HUN)

3-4. Váczi György (HUN)

3-4. Pavel Podvolecky (CZE)

 

35+ női szenior

 

1. Veresné Osvay Edit (HUN)

2. Gaál Nóra (HUN)

3-4. Fenyvesi Beáta (HUN)

3-4. Henrieta Syc-Krivanova (SVK)

 

50+ férfi szenior

 

1. Vincent Krieger (FRA)

2. Jean-Louis Diez (FRA)

3-4. Jozef Gibala (SVK)

3-4. Lech Garwolinski (POL)

 

U18 - fiúk

 

1. Tomás Pavlovsky (SVK)

2. Jakub Kosicki (POL)

3-4. Vincze Olivér (HUN)

3-4. Pálinkás Bence (HUN)

 

U18 - lányok

 

1. Ruby Zita (HUN)

2. Aleksandra Kacvinská (SVK)

3-4. Tea Grofelnik (CRO)

3-4. Danaja Knez (SLO)

 

U14fiúk

 

1. Adam Kakula (SVK)

2. René Lecso (SVK)

3-4. Stojan Kuhar (SLO)

3-4. Bruno Grofelnik (CRO)

 

U14lányok

 

1. Paula Barkovic (CRO)

2. Terezia Gibalova (SVK)

3-4. Dora Kopun (CRO)

3-4. Kristna Scavnická (SVK)

 

Férfi páros

 

1. Mattias Aronsson - Per Hjalmarson (SWE)

2. Samo Lipuscek - Robi Titovsek (SLO)

3-4. Daniel Gossen - Rene Lewicki (GER)

3-4. Melker Ekberg - Hans Granberg (SWE)

 

Női páros

 

1. Bognár Krisztina - Darnyik Ágnes (HUN)

2. Helena Halas - Jasmina Keber (SLO)

3-4. Horváth Eszter - Ruby Zita (HUN)

3-4. Nikolina Dimic - Tea Grofelnik (CRO)

 

Vegyes páros

 

1. Daniel Gossen - Jennifer Greune (GER)

2. Tomás Pavlovsky - Aleksandra Kacvinská (SLK)

3-4. Pálinkás Bence - Ruby Zita (HUN)

3-4. Matjaz Sustersic - Jasmina Keber (SLO)

 

U18 páros fiúk

 

1. Pálinkás Bence - Vincze Olivér (HUN)

2. Héjas Norbert - Vincze Péter (HUN)

3-4. Filip Dudas - Nikola Kucina (CRO)

3-4. Tomás Pavlovsky - Jozef Puskás (SLK)

 

40+ férfi páros

 

1. Jürgen Brüchner - Ulrich Burkhardt (GER)

2. Benke József - Révész Gábor (HUN)

3-4. Ambrus Csaba - Dely Imre (HUN)

3-4. Hakan Granberg - Hans Granberg (SWE)



Szerző: szabadban

A cikk képei:

 


szabadban.hu hírlevél, legfrisebb
híreink hetente a postafiókodba!




 
   

Ugrás az oldal tetejére

Médiaajánlat | Irjon nekünk | Impresszum